Forum > Ginekologia, ciąża, poród > krwawienia po stosunku
Pomogliśmy? Daj nam +1

Temat:krwawienia po stosunku

exception

Postów: 5

Pomógł: 0

Data dodania: 2012-02-04 09:21:43

witam. mam problem. jakis czas temu zdiagnozowano u mnie dosc duza nadzerke. wczoraj podczas stosunku zauwazylam dosc sporo krwi. Potem bylo spokojnie,az do wieczora kiedy zauwazylam przezroczysty sluz zmieszany z krwia. dzis przez caly dzien lecial ze mnie sluz ciemno rozowy. Wieczorem gdy poszlams ie umyc zdecydowalam delikatnie sie podplukac. odkrylam mnostwo dosc duzych skrzepow wygladajacych jak kawaleczki surowej watrobki. Dodam ze biore tabletki antykoncepcyjne-ostatnia wzielam w sobote,miesiaczke powinnam dostac jutro wieczorem,uwarzam ze jest to zupelnie nie mozliwe abym dostala miesiaczki 3 dni wczesniej i tylko 2 drugim dniu po odstawieniu. Po za tym jak tylko dostane miesiaczki pobolewa mnie brzuch a teraz niec-mysle ze przy takich skrzepach powinno mnie choc troche pobolewac? czy jest mozliwe zeby byly tojakies kawalki tej ze nadzerki ? nie mam pojecia co o tym myslec... myslicie ze gynalgin pomoze choc troche w takiej sytuacji choc do wizyty lekarskiej (we wtorek ) ? pomocy!!

Matis

Postów: 670

Pomógł: 80

Data dodania: 2012-02-01 21:40:21

to co opisujesz to są najprawdopodobniej nieprawidłowe krwawienia z dróg rodnych, przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być bardzo różne i przez internet nie jestem Ci w stanie nic jednoznacznie powiedzieć, to może mieć związek z nadżerką, może to być mechaniczne uszkodzenie podczas stosunku, jakiś stan zapalny, zaburzenia hormonalne, lub jeszcze coś innego, musisz pokazać się ginekologowi który wyjaśni sprawę
moim zdaniem nie ma sensu stosować Ginalginu w ciemno, po prostu idź we wtorek do ginekologa

exception

Postów: 5

Pomógł: 0

Data dodania: 2012-02-02 00:57:04

dziekuje serdecznie za odpowiedz. balam sie ze kazdy zignoruje moj post. we wtorek na pewno zglosze sie na umowiona wizyte. Gynalginu wzielam tylko 2 tabletki,dzis dostalam miesiaczki,wiec nie ma najmniejszego sensu zazywac kolejne tabletki.najbardziej obawiam sie niedzieli,poniewaz akurat wtedy spotkam sie z mezem(niestety w takich sprawach mam bardzo slaba wole :p) uczucie dyskomfortu zniknelo,jak na chwile obecna nie zauwazylam zadnego skrzepu-krwawienie miesiaczkowe jest takie jakie powinno pomimo tego,ze w ogole nie odczuwam zadnych skurczow,ani pobolewania jak to zwykle bywa. sama nie wiem juz co mam o tym myslec. Moze poprostu dostalam jakies wczesniejszej,bezbolesnej-bezobjawowej miesiaczki ? (dodam ze w sobote i w niedziele ucztowalismy zaslubiny znajomych-moze alkohol wplynal na takie zachowanie mojego organizmu,pomimo tego ze to dopiero 2 dzien po ostatniej pigułce? pytanie tylko dlaczego akurat podczas stosunku i az tak wczesnie?)

Matis

Postów: 670

Pomógł: 80

Data dodania: 2012-02-04 09:21:43

no właśnie to wszystko trzeba wyjaśnić u ginekologa, dopiero po badania będzie Ci mógł powiedzieć coś więcej, skąd te krwawienia i na ile to może być jakaś wcześniejsza miesiączka

Pomogliśmy? Daj nam +1

Tylko zalogowany użytkownik może pisać odpowiedzi.

Zaloguj się aby w pełni móc wykorzystac ten portal